| naam | Stof het In reliëf maken Machine |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Specificaion | 430×2420 |
| Broodjesdiameter | Φ430 |
| Het werk Breedte | 2420mm |
| Specificatie | φ480×3700 |
|---|---|
| Materiaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | φ480 |
| Het werk Breedte | 3700mm |
| Mechanische snelheid | 150m/min |
| Productnaam | φ420×2020 kalendermachine |
|---|---|
| Mechanische Snelheid | 50hz, 150m/min |
| Broodjesdiameter | φ420 |
| Maximumbreedte | 1600mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min 150m/min |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Maximumbreedte | 1600mm6000mm |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Gebruik | chirurgische toga's, beschermende kleding, maskers, maandverbanden |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal en versterkingsmateriaal |
|---|---|
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min 150m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Broodjesdiameter | φ480 |
| Het werk Breedte | 2020mm |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Mechanische snelheid | 200M/min |
| Broodjesdiameter | Φ520 |
|---|---|
| Het werk Breedte | 2920mm |
| Mechanische Snelheid | 300M/MIN |
| Gebruik | Niet-geweven stof het winkelen zak, beschermende doek, filtrerend materiaal en versterkingsmateriaal |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |