| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal |
|---|---|
| certification | CE ISO |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Voltage | Aanpassing |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO9001 |
| Maximumsnelheid | 650m/min |
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Model | 2200 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-Φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Automatisch Merk | Automatisch |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 150 reeksen per jaar |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Gebruik | chirurgische toga's, beschermende kleding, maskers, maandverbanden, sanitaire stootkussens |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal en versterkingsmateriaal |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| band | Qiaode |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| breedte | 2200, 3000, 3800, 4500 |
|---|---|
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Certificering | CE, ISO9001 |
| Maximumsnelheid | 650m/min |
| Voltage | Aanpassing |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Maximumbreedte | 16006000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |