| Automatisch Merk | Automatisch |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 150 reeksen per jaar |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal |
|---|---|
| certification | CE ISO |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, provincie |
|---|---|
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min 150m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Automatisch Merk | Automatisch |
|---|---|
| Type | twee rollen. drie rollen |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Merk | Qiaode |
|---|---|
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, Provincie |
|---|---|
| Brand name | Qiaode |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ500 |
| Origineel | P.R. China |
|---|---|
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Certificering | CE, ISO9001 |
| Mechanische Snelheid | 150m/min |
| Voltage | Aanpassing |
| Min. bestelaantal | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs | negotiable |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Levertijd | 50 werkdagen |
| Model | Φ420×2020 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Maximum Mechanische Snelheid | 350m/min |
| Broodjesdiameter | 480 |
| Het werk Breedte | 2020mm |