| Specificatie | φ500×3100 |
|---|---|
| Het werk Breedte | 3100mm |
| Diameter | φ500 |
| Productiecapaciteit | 300 reeksen per jaar |
| Garantie | 12 maanden |
| Specificatie | φ480×3700 |
|---|---|
| Materiaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | φ480 |
| Het werk Breedte | 3700mm |
| Mechanische snelheid | 150m/min |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Min. bestelaantal | 1 reeks |
| Prijs | negotiable |
| Levertijd | 50 werkdagen |
| Roldiameter | φ380-φ850 |
| model | Φ480×2020 |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Afmeting | Aanpassing |
| Min. bestelaantal | 1 reeks |
| Prijs | negotiable |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ450 |
| Het werk breedte | 2920mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 350M/Min |
| naam | niet-geweven stof die machine maken |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Afmeting | Aanpassing |
| Min. bestelaantal | 1 REEKS |
| Prijs | negotiable |
| Productnaam | φ480×2920 kalendermachine |
|---|---|
| Maximum Mechanische Snelheid | 650m/min |
| Broodjesdiameter | Φ480 |
| Broodjeslengte | 2920mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |