| De Stijl van de kalenderaandrijving | Één Motor met één rol of één motor met twee rollen |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal en versterkingsmateriaal |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Broodjesdiameter | φ500 |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Het werk Breedte | 3020mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 250m/min |
| Maximum Mechanische Snelheid | 350M/Min |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | φ520 |
| Het werk Breedte | 2920mm |
| De naverkoopdienst | 12 maanden |
|---|---|
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Certificering | CE, ISO9001 |
| Maximumsnelheid | 650m/min |
| Voltage | Aanpassing |
| Voltage | aanpassing |
|---|---|
| Automatisch Merk | automatisch |
| automatisch | Vrije vervangstukken, Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Productiecapaciteit | 20 productielijnen per jaar |
| Model | 1600, 2400, 3200 |
| Merk | Qiaode |
|---|---|
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Automatisch | Vrije vervangstukken, Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Voltage | Aanpassing |
| Productiecapaciteit | 20 productielijnen per jaar |
| Gebruik | lijstdoeken, het winkelen zakken, zakken |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 16006000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Merknaam | Qiaode |
|---|---|
| Type | Twee-rol verticale kalendermachine |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Roldiameter | φ450 |