| Gebruik | lijstdoeken, het winkelen zakken, zakken |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 16006000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min 150m/min |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Broodjesdiameter | φ420 |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Stoffenbreedte | 1800mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 350M/Min |
| Productnaam | φ480×2920 kalendermachine |
|---|---|
| Maximum Mechanische Snelheid | 650m/min |
| Broodjesdiameter | Φ480 |
| Broodjeslengte | 2920mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| naam | In reliëf makende Kalendermachine |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ450 |
| Het werk Breedte | 2420mm |
| naam | kalendermachine |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Mechanische snelheid | 150m/min |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | φ430 |
| De Stijl van de kalenderaandrijving | Één Motor met één rol of één motor met twee rollen |
|---|---|
| garantie | 12 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ500 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Type | twee rollen. drie rollen |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 650m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |