| Merknaam | Qiaode |
|---|---|
| Type | Twee-rol verticale kalendermachine |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Roldiameter | φ450 |
| Naam | kalendermachine |
|---|---|
| Type | Twee-rol verticaal |
| Broodjesdiameter | 420 |
| Het werk breedte | 2220mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 150m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ550 |
| Het werk breedte | 3700mm |
| Mechanische snelheid | 150m/min |
| Model | 1600, 2400, 3200 |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
| Snelheid | Hoge snelheid |
| Productiecapaciteit | 20 productielijnen per jaar |
| Automatisch Merk | Automatisch |