| Plaats van herkomst | Jiangsu, provincie |
|---|---|
| Brand name | Qiaode |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Automatisch Merk | Automatisch |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 150 reeksen per jaar |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal |
|---|---|
| certification | CE ISO |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, provincie |
|---|---|
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min 150m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Automatisch Merk | Automatisch |
|---|---|
| Type | twee rollen. drie rollen |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Merk | Qiaode |
|---|---|
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, Provincie |
|---|---|
| Brand name | Qiaode |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ500 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Broodjesdiameter | φ560 |
| Maximumbreedte | 2920mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 550m/min |
| Druk van de kalender de Maximumlijn | 150kg/cm2 |