| model | Φ420×2020 |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Materiaal | 48CrMo |
| Broodjesdiameter | φ420 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, provincie |
|---|---|
| Maximumsnelheid | 150m/min |
| Productiecapaciteit | 150 reeksen per jaar |
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Garantie | 12 maanden |
| Maximumsnelheid | 150m/min |
|---|---|
| Het werk Breedte | 2020mm |
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Garantie | 12 maanden |
| Productiecapaciteit | 100 reeksen per Jaar |
| Naam | De Machine van de twee Rolkalender |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Hoog - het Staal van de kwaliteitslegering |
| De naverkoopdienst | Vrije vervangstukken, Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ420 |
| Certificering | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Gebruik | lijstdoeken, het winkelen zakken, zakken |
|---|---|
| Maximum mechanische snelheid | 150-650m/min |
| Maximumbreedte | 1600mm6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Certificaat | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Maximumbreedte | 6000mm |
|---|---|
| Gebruik | chirurgische toga's, beschermende kleding, maskers, maandverbanden, sanitaire stootkussens |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Heating Style | Peripheral holes, the heating speed is fast and the surface temperature of roll is even. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 650m/min |