| naam | niet-geweven stof die machine maken |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Afmeting | Aanpassing |
| Min. bestelaantal | 1 REEKS |
| Prijs | negotiable |
| Maximum Mechanische Snelheid | 650m/min 150m/min |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 1600mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Maximumsnelheid | 350m/min |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | φ430 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Certificering | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| gebruik | lijstdoeken, het winkelen zakken, zakken |
|---|---|
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal en versterkingsmateriaal |
|---|---|
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| De naverkoopdienst | 12 maanden |
|---|---|
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Certificering | CE, ISO9001 |
| Maximumsnelheid | 650m/min |
| Voltage | Aanpassing |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, provincie |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |