| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal |
|---|---|
| Min. bestelaantal | 1 reeks |
| Prijs | negotiable |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Levertijd | 50 werkdagen |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, provincie |
|---|---|
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Productiecapaciteit | 150 reeksen per jaar |
|---|---|
| Voltage | Aanpassing |
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Garantie | 12 maanden |
| Maximum het Werk Breedte | 4000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Maximumsnelheid | 650m/min |
|---|---|
| breedte | 2200, 3000, 3800, 4500 |
| Certificering | CE, ISO9001 |
| Voltage | Aanpassing |
| Automatisch Merk | Automatisch |