| Gebruik | Kinderdagverblijfdoek, beschermende doek, filtrerend materiaal en versterkingsmateriaal |
|---|---|
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min 150m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Maximum Mechanische Snelheid | 350m/min |
| Broodjesdiameter | 480 |
| Het werk Breedte | 2020mm |
| Origineel | P.R. China |
|---|---|
| Automatisch Merk | Automatisch |
| Certificering | CE, ISO9001 |
| Maximumsnelheid | 650m/min |
| Voltage | Aanpassing |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min |
| Type | twee rollen. drie rollen |
|---|---|
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximum Mechanische Snelheid | 650m/min |
| Gebruik | lijstdoeken, het winkelen zakken, zakken |
|---|---|
| Maximum mechanische snelheid | 150-650m/min |
| Maximumbreedte | 1600mm6000mm |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Type | twee rollen. drie rollen |
|---|---|
| Snelheid | 150-600m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, provincie |
|---|---|
| Maximum mechanische snelheid | 650m/min 150m/min |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Maximumbreedte | 6000mm |
| Maximumbreedte | 1600mm6000mm |
|---|---|
| certification | CE ISO 9001 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Broodjesdiameter | Φ480-φ850 |
| Kalendermateriaal | Het legeringsstaal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Broodjesdiameter | φ480 |
| Het werk Breedte | 2020mm |
| Het verwarmen Stijl | De randgaten, de het verwarmen snelheid is snel en de oppervlaktetemperatuur van broodje is zelfs. |
| Mechanische snelheid | 200M/min |